*Dit artikel geldt alleen voor domeinen die niet in een hostingpakket zitten, voor domeinen die wel in een hostingpakket zitten, kun je dit in DirectAdmin doen.*
In dit artikel leggen we uit hoe je eenvoudig Email- en domeindoorsturingen voor je domeinen aan kan maken.
- Ga naar Email- en domeindoorsturingen
- Kies in het dropdown menu het domein waarvoor je de doorsturingen wilt beheren, klik vervolgens op 'Kies Domein'.
Email doorsturing aanmaken
Standaard staat @jedomein.xx al ingevuld, in het linkerveld hoef je dus alleen de naam van de mailbox in te vullen, bijvoorbeeld "info". In het rechterveld met label "Doorsturen naar" kun je het bestemmingsemailadres invullen, daar wordt de mail uiteindelijk heen gestuurd.
Domein doorsturing aanmaken
Standaard staat hier al "/" ingevuld als pad/URL. Wanneer je wilt dat je hele domein wordt doorgestuurd, dan kun je dit laten staan. Wil je dat je bijvoorbeeld alleen jedomein.xx/voorbeeld door wordt gestuurd? Dan kun je achter de "/" het pad invullen, in dit geval dus "voorbeeld". In het rechterveld kun je de URL invullen waar de doorsturing heen moet gaan.